Brak pluginu Flash

TOLUŃ

Rejtana 2-4
87-100 Toruń
603 303 608, 56 610 67 40
biuro@tolun.pl
www.tolun.pl

Pon- Ndz 10.00 – 20.00

Plac zabaw Toluń to idealne miejsce na spędzenie radosnych, niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii Torunia. Wyjątkowa tradycja miasta była myślą przewodnią przy tworzeniu Tolunia.

W Toluniu możliwa jest więc wspinaczka w Układzie Słonecznym, oblężenie Zamku Krzyżackiego, gonitwa w zakamarkach Starego Torunia z Krzywą Wieżą.

Plac Zabaw Toluń to przestrzeń, w której dzieci aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady energii, ćwiczą umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, oraz integrację z rówieśnikami.

Powierzchnię ponad 500 m2 podzielono i zaaranżowano tak, aby wszystkim dzieciom w wieku od 0-12 lat zapewnić bezpieczną zabawę, a opiekunom odrobinę relaksu i wypoczynku.

 

 Opinie o Toluniu z sieci:

„super opieka nad dzieckiem” 

„ogromny, piękny plac zabaw z masą atrakcji”

„urodziny Poli w Toluniu dały radę!”

„Odwiedziłam Plac Zabaw Toluń z moim dzieckiem w ramach akcji Mama na obcasach. Jest to inicjatywa by wyciągnąć mamy z domu, a przy okazji by przekazać im jakąś wiedzę na babskie tematy. Mamy zabierają ze sobą dzieci, które mogą do woli bawić się i szaleć przez ponad 2 godziny zupełnie za darmo. Każda z mam dostaje szafkę zamykana na kluczyk, jednorazowe ochraniacze na buty. Jest gdzie wstawić wózek. Tym razem spotkanie dotyczyło makijażu i wizażu. Bardzo ciekawie. Tym razem mało było animatorek i trzeba było strzec samemu swoje dziecię. Miałam wrażenie, że nie działa klimatyzacji, bo było dość duszno. Bardzo fajne miejsce. Polecam.”

„Polecam półkolonie w Toluniu! Są rewelacyjne! Bardzo się cieszę, że moja córeczka mogła w Toluniu spędzić kreatywnie czas pod okiem przemiłych Pań. Bez wątpienia zapiszę córeczkę na kolejny turnus :)

„Ogromny, piękny plac zabaw z masą atrakcji. Duży plus za WiFi i przestronną kawiarenkę dla rodziców!”

 

Liczba komentarzy: 3

  1. kaśka (Napisane dnia 30.12.2012)

    Fajne miejsce, polecam!!!

  2. Ania (Napisane dnia 04.02.2013)

    Byliśmy niedawno, było super polecam…. :)

  3. mamaJ (Napisane dnia 17.05.2014)

    sala zabaw ciekawa. uważam, że dużym plusem jest osobno wygrodzony kącik dla maluszków. ale starszaki też znajdą dużo atrakcji dla siebie. minusem jest to, że rodzic raczej nie może bawić się z dzieckiem w labiryncie, a nie zawsze dzieciaki 3 letnie mają odwagę bawić się same.

Skomentuj:

Imię/nick:
Komentarz:


Strony internetowe oraz pozycjonowanie | Neokom Toruń