Brak pluginu Flash

TOLUŃ

Rejtana 2-4
87-100 Toruń
603 303 608, 56 610 67 40
biuro@tolun.pl
www.tolun.pl

Pon- Ndz 10.00 – 20.00

Plac zabaw Toluń to idealne miejsce na spędzenie radosnych, niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii Torunia. Wyjątkowa tradycja miasta była myślą przewodnią przy tworzeniu Tolunia.

W Toluniu możliwa jest więc wspinaczka w Układzie Słonecznym, oblężenie Zamku Krzyżackiego, gonitwa w zakamarkach Starego Torunia z Krzywą Wieżą.

Plac Zabaw Toluń to przestrzeń, w której dzieci aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady energii, ćwiczą umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową, oraz integrację z rówieśnikami.

Powierzchnię ponad 500 m2 podzielono i zaaranżowano tak, aby wszystkim dzieciom w wieku od 0-12 lat zapewnić bezpieczną zabawę, a opiekunom odrobinę relaksu i wypoczynku.

 

 Opinie o Toluniu z sieci:

„super opieka nad dzieckiem” 

„ogromny, piękny plac zabaw z masą atrakcji”

„urodziny Poli w Toluniu dały radę!”

„Odwiedziłam Plac Zabaw Toluń z moim dzieckiem w ramach akcji Mama na obcasach. Jest to inicjatywa by wyciągnąć mamy z domu, a przy okazji by przekazać im jakąś wiedzę na babskie tematy. Mamy zabierają ze sobą dzieci, które mogą do woli bawić się i szaleć przez ponad 2 godziny zupełnie za darmo. Każda z mam dostaje szafkę zamykana na kluczyk, jednorazowe ochraniacze na buty. Jest gdzie wstawić wózek. Tym razem spotkanie dotyczyło makijażu i wizażu. Bardzo ciekawie. Tym razem mało było animatorek i trzeba było strzec samemu swoje dziecię. Miałam wrażenie, że nie działa klimatyzacji, bo było dość duszno. Bardzo fajne miejsce. Polecam.”

„Polecam półkolonie w Toluniu! Są rewelacyjne! Bardzo się cieszę, że moja córeczka mogła w Toluniu spędzić kreatywnie czas pod okiem przemiłych Pań. Bez wątpienia zapiszę córeczkę na kolejny turnus :)

„Ogromny, piękny plac zabaw z masą atrakcji. Duży plus za WiFi i przestronną kawiarenkę dla rodziców!”

 

Liczba komentarzy: 2

  1. kaśka (Napisane dnia 30.12.2012)

    Fajne miejsce, polecam!!!

  2. Ania (Napisane dnia 04.02.2013)

    Byliśmy niedawno, było super polecam…. :)

Skomentuj:

Imię/nick:
Komentarz:


Strony internetowe oraz pozycjonowanie | Neokom Toruń