Brak pluginu Flash

CAFE BAJARKA

Kozacka 17-19 lokal 7
87-100 Toruń
+48 56 640 28 96
kontakt@cafebajarka.pl
www.cafebajarka.pl

Cafe Bajarka, zaczynała jako księgarnia, szybko stając się centrum zabaw i kultury, oferuje obecnie wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko. Cafe Bajarka to miejsce spotkań, zajęć i zabaw dla dzieci i rodziców, można kupić tu książki, gry, audiobooki czy edukacyjne zabawki oraz napić się znakomitej kawy lub skorzystać z dużego wyboru herbat.

Cafe Bajarka to 2 sale zabaw i animacji, w których organizowane są spotkania, warsztaty i zajęcia dla dzieci, a także dla rodziców. W salach organizowane są atrakcyjne urodziny dla dzieci, które opierają się przede wszystkim na dobrych i przemyślanych pomysłach animatorów, ale oczywiście 2-poziomowa bawialnia i fontanna czekoladowa tylko ubogacają dzieciom frajdę.

Cafe Bajarka to miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli (wygrany tytuł w 2010 roku Miejsce PrzyjazneRodzinie), które bawi, ale również inspiruje do kreacji, edukacji i twórczego myślenia. Podczas zabaw i zajęć dzieci, dorośli mogą odpocząć w miłej atmosferze lub po prostu zostawić bawiące się dziecko i iść na zakupy :-)

Skomentuj:

Imię/nick:
Komentarz:


Strony internetowe oraz pozycjonowanie | Neokom Toruń