Brak pluginu Flash

OCEANARIUM

Oceanarium w toruńskim centrum handlowym Plaza nie zdało egzaminu. Zostanie zamknięte.
- Wysokie ceny biletów, zbyt mała ilość zwiedzających, pewnie to spisało oceanarium i terrarium w jednym na straty – mówią mieszkańcy Torunia.
Oceanarium w Plazie zostało otwarte w listopadzie ubiegłego roku. Miało przyciągnąć mieszkańców i turystów, dzieci i dorosłych. Wytrzymało pół roku. Cena biletu ulgowego wynosiła 15 zł, na zwykłą wejściówkę trzeba było wydać 19 zł. 
Oceanarium-terrarium w toruńskiej Plazie zamknięto 5 maja.

Ceny biletów:

Normalny – 19 zł,
Ulgowy 15 zł ,
Grupowy (od 15 osób) 14 i 12 zł
Dzieci do lat dwóch, wstęp bezpłatny.

Zapraszamy Państwa do jednego z największych oceanariów w Polsce. Jest to jedyne oceanarium mieszczące się w galerii handlowo- rozrywkowej i pierwsze w tym regionie kraju. W specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach Oceanarium i Terrarium Toruń Plaza zobaczycie wyjątkowe okazy ryb pochodzące z różnych stron świata, miedzy innymi z Ameryki Południowej i jej najdłuższej rzeki Amazonki, afrykańskich jezior Malawi i Tanganika, Oceanu Spokojnego, Morza Czerwonego, oraz innych niecodziennych i egzotycznych miejsc. W kolorowym, bajkowym podwodnym świecie spotkacie rekiny czarnopłetwe, ogromne mureny, groźne skrzydlice, słynne piranie ,arowany, płaszczki, oraz ryby motyle i ryby święte. Obok niezliczonych gatunków ryb zobaczycie również w specjalnych dużych terrariach, cztero metrowe węże, jaszczurki, wiewiórki australijskie i inne egzotyczne zwierzęta. Do dyspozycji są przewodnicy, którzy przeprowadzą Państwa przez ten niecodzienny I bardzo ciekawy świat.

 

Liczba komentarzy: 2

  1. Asia (Napisane dnia 23.04.2014)

    I <3 Oceanarium w Toruniu!

  2. Anna (Napisane dnia 27.02.2015)

    Oceanarium, które gościło w Toruniu jest wystawą objazdową. W centrach handlowych może być max 6 miesięcy. Warto takie informacje sprawdzić, zanim się umieszcza je na stronie i wprowadza w błąd ludzi.

Skomentuj:

Imię/nick:
Komentarz:


Strony internetowe oraz pozycjonowanie | Neokom Toruń